حضور امن‌افزاردر نمایشگاه جیتکس

نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خاور میانه موسوم به “جیتکس” همه ساله در کشور امارات متحده عربی در شهر دوبی، در مرکز تجارت جهانی این شهر برگزار می‌شود. در این نمایشگاه کشورهای مختلف جهان به ارائه دستاوردهای گوناگون خود می‌پردازند. محصولاتی در زمینه‌های دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، الکترونیک و مخابرات، ماهواره و ارتباطات بی‌سیم، کامپیوتر (نرم‌افزار و سخت‌افزار)، سیستم‌های مداربسته، دوربین‌های فیلم‌برداری و عکسبرداری، تلویزیون‌های غول‌پیکر و خلاصه آنچه که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از آن یاد می‌شود.

این نمایشگاه اولین بار در سال ۱۹۸۱  با هدف در اختیار گرفتن دروازه‌ی جدیدی جهت ایجاد کسب و کار در زمینه ICT برای مناطق آسیای میانه، شمال آفریقا  و جنوب آسیا، در شهر دوبی برگزار گردید. این امر محیطی جذاب برای ارائه‌کنندگان صنعت ICT فرصتی فراهم آورد تا با ارائه‌ی مستقیم محصولات خود در این بازار نوظهور سود مالی شرکت‌های خود را بالا ببرند.

سی و پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس که چند سالی است نام خود را به هفته‌ی فناوری خاورمیانه (GITEX TECHNOLOGY WEEK) تغییر داده است در هفته فناوری امارات از تاریخ ۲۶ الی ۳۰ مهر ۹۴ (برابر با ۱۸ الی ۲۲ اکتبر ۲۰۱۵) برگزار می شود.

 

شرکت امن‌افزار گستر شریف مفتخر است به عنوان یکی از شرکت‌های حاضر در پاویون ایران در سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی جیتکس واقع در مرکز تجارت جهانی دبی شما را به بازدید از این رویداد و غرفه این شرکت دعوت نماید

 .