• 	مدیریت رخدادها و اطلاعات امنیتی (SIEM)

  مدیریت رخدادها و اطلاعات امنیتی (SIEM)

  شناسایی شکاف های امنیتی ، به طور متوسط، نزدیک به هشت ماه به طول می انجامد و اغلب توسط اشخاص ثالث کشف می شوند. اگر شما نتوانید به سرعت متوجه اتفاقی که در سراسر شبکه شما در حال وقوع است بشوید و اصلاح بلافاصله انجام نشود ، تهدید تکثیر خواهد شد، که می تواند عواقب مخربی برای کسب و کار شما داشته باشد.

  سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
  تعداد بازدید 32184

 • 	متوقف سازی Intercloud توسط Cisco

  متوقف سازی Intercloud توسط Cisco

  سیسکو اعلام کرده است که سرویس Intercloud خود (CIS) را در مارس 2017 متوقف، و حجم کار موجود را به زیرساخت های دیگر منتقل خواهد کرد. سخنگوی این شرکت تایید کرد که حتی ممکن است بعضی به ابر عمومی منتقل شوند، که این بسته به ماهیت حجم کار است، هر چند مشخص نکرد که کدام ابر عمومی برای این حرکت انتخاب شده است.

  سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
  تعداد بازدید 21238

 • 	Cisco و IBM انتقال كلاینت به cloud را افزایش می دهند.

  Cisco و IBM انتقال كلاینت به cloud را افزایش می دهند.

  سیسکو و آی بی ام امروز راه حل های جدید برای VersaStack ™، زیرساخت های همگرایی که به طور مشترک توسط دو شرکت توسعه یافته اند، را ارائه کردند. VersaStack به سازمان ها کمک می کند که پیچیدگی را کاهش دهند و پروسه ها را اتوماتیک سازند تا بتوانند ارائه ی برنامه های کاربردی راسرعت ببخشند. تکنولوژی های افزوده گنجانیده شده دراین اعلان، منجر به گسترده تر شدن VersaStack می شود و شامل قابلیت های کلاود هیبرید بوده و همچنین از آخرین فن آوری ذخیره سازی نرم افزارمحور برای رسیدگی به برنامه های کاربردی در مقیاس کلاود استفاده می کند.

  سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
  تعداد بازدید 20280

 • باج افزار جدید بیانیه های سیاسی طلب میكند، نه پول

  باج افزار جدید بیانیه های سیاسی طلب میكند، نه پول

  کارشناسان امنیتی در تیم تحقیقاتی واحد42 پالو التو رده ی جدیدی از باج افزار را کشف کرده اند که شرکت های خاورمیانه را هدف قرار میدهد. با اینکه این باج افزار نسبتا ابتدایی و سرشار از ایراد بنظر میرسد، اما دارای عناصر قابل توجهی نیز میباشد.

  چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
  تعداد بازدید 18418

 • 	باج افزار ساماس (Samas) در تمام دامنه ها نفوذ می كند

  باج افزار ساماس (Samas) در تمام دامنه ها نفوذ می كند

  نوعی باج افزار که با نام کرم افزار ساماس شناخته میشود و نام خود را از توانایی غیرعادی برای انتشار بدست اورده، برای دستگاه های بیخبر خرابی ایجاد میکند. برخلاف باج افزار های معمول که تنها ماشین تحت کنترل مهاجم را رمزگذاری میکند، کرم افزار در تمام شبکه گسترش می یابد و تمام سرور ها و کامپیوترها و پشتیبان ها (backups) را رمزگذاری میکند.

  چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
  تعداد بازدید 21918