• Oracle best company

  Oracle best company

  مرکز تحقیقاتی IDC در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که طی فصل نخست از سال ۲۰۱۵ میلادی ۲.۱ میلیارد دلار سخت‌افزار سازمانی در سراسر جهان فروخته شد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۸.۳ درصدی را نشان داد.

  «کِوین پرمنتر» از تحلیلگران IDC اعلام کرد که چشم‌انداز جهانی برای شرکت‌های فعال در حوزه زیرساخت‌های سازمانی رو به کاهش نیست و در عوض یک حالت ثبات در آن دیده می‌شود.

  Saturday 13 May 2017
  visit 2303

 • Big Data(داده های عظیم) : مهارت کلیدی ای که کلیه کسب و کار ها به آن نیازمند هستند

  Big Data(داده های عظیم) : مهارت کلیدی ای که کلیه کسب و کار ها به آن نیازمند هستند

  تعداد مشاغل مرتبط با (داده های عظیم)Big Data روز بروز در حال افزایش هستند.همچنین روزانه تعداد بیشتری از شرکت ها از مزایای جمع آوری داده ها و آنالیز که می توانند سود رسان باشد آگاه میشوند ، تعداد زیادی از این مشاغل درامد میلیاردی دارند و برای هرکسی که به داده ها و تحلیل آن ها علاقمند است می تواند حرفه های با ارزشی را فراهم سازد . نیاز شبیه موشک است بنا براین نفوذ در صنعت در روزهای اخیر میتواند شما را در جهت داشتن یک حرفه ی بی پایان راهنمایی کند .

   

  Saturday 13 May 2017
  visit 1288

 • تست نفوذ چیست؟

  تست نفوذ چیست؟

  در جوامع امروزي، تلاش براي بهبود وضعيت كنوني در هر زمان و مكان و هرموقعيتي به يك اصل تبديل شده است. در واقع يكي از اصول مهم در تمامي سطوح و گرايشهاي كليه استانداردها، در پيش گرفتن فرآيندهايي است كه بهبود وضعيت را در پي داشته باشد. بخصوص اين امر در تكنولوژي اطلاعات يكي از اصول تخطي ناپذير و غير قابل اجتناب است. حال اگر وارد حيطه شبكه هاي كامپيوتر و نيز نرم افزارهاي گوناگون شويم، بايد براي اين فرآيند، راههاي
  متناسب با آن را در اتخاذ كنيم. يكي از عمومي ترين و مهمترين این راه حلها دراين بخش که رایمند به معرفی آن میپردازد، استفاده از فرآيند تست نفوذ است.

  Saturday 13 May 2017
  visit 3024

 • 12 سوال مصاحبه ای ارزشمند و چگونگی پاسخ دادن به آن ها

  12 سوال مصاحبه ای ارزشمند و چگونگی پاسخ دادن به آن ها

  مصاحبه های کاری مخرب اعصاب هستند حتی اگر شما سالیان سال تجربه کاری داشته باشید هنوز این قضیه شما را اذیت می کند 

  اما اگر شما اولین مصاحبه کاری را در اولین شغلی که به شما محول می شود را را خواهید داشت با خواندن این مقاله اجازه ندهید عصبی شدن مصاحبه شما را تحت الشعاع قراردهد

  Saturday 13 May 2017
  visit 4270

Categories