• زیرساخت‌‌های حساس و حیاتی کشور در انحصار برند‌های غیربومی

  زیرساخت‌‌های حساس و حیاتی کشور در انحصار برند‌های غیربومی

  تا قبل از قرن 20 میلادی، سیستم‌­‌های کنترل فرآیند مبتنی بر تکنولوژی مکانیکی و وسایل  آنالوگ بودند؛ پس از مدتی تکنولوژی کنترل پنوماتیکی و هیدرولیکی مطرح گردید که کنترل سیستم‌­‌های از راه دور[1] را توسط کنترل‌­کننده مرکزی امکان‌­پذیر ساخت.

   

  منبع: سایت www.icsdefender.ir

  Wednesday 18 April 2018
  visit 19781

 • The Rise Of Ransomware

  The Rise Of Ransomware

  Small business owners have enough on their plates, such as wearing many different hats and managing the critical day-to-day elements of their businesses. Security can easily become a low priority. Many brush off high-profile cyber-attacks frequently reported in the media as they assume most are happening to large, global brands, governments or celebrities.

  Sunday 4 February 2018
  visit 26996

 • The 10 Worst Data Breaches of 2017

  The 10 Worst Data Breaches of 2017

  It’s been another banner year for data breaches. The security tracking organization Breach Level Index reports 10.5 million records lost or stolen every day in the first half of the year, in a trend that continued unabated through the Fall. Consulting firm RiskBasedSecurity reported 7 billion records exposed by the end of Q3.

  Sunday 4 February 2018
  visit 35968

 • Oracle best company

  Oracle best company

  مرکز تحقیقاتی IDC در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که طی فصل نخست از سال ۲۰۱۵ میلادی ۲.۱ میلیارد دلار سخت‌افزار سازمانی در سراسر جهان فروخته شد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۸.۳ درصدی را نشان داد.

  «کِوین پرمنتر» از تحلیلگران IDC اعلام کرد که چشم‌انداز جهانی برای شرکت‌های فعال در حوزه زیرساخت‌های سازمانی رو به کاهش نیست و در عوض یک حالت ثبات در آن دیده می‌شود.

  Saturday 13 May 2017
  visit 27013

 • Big Data(داده های عظیم) : مهارت کلیدی ای که کلیه کسب و کار ها به آن نیازمند هستند

  Big Data(داده های عظیم) : مهارت کلیدی ای که کلیه کسب و کار ها به آن نیازمند هستند

  تعداد مشاغل مرتبط با (داده های عظیم)Big Data روز بروز در حال افزایش هستند.همچنین روزانه تعداد بیشتری از شرکت ها از مزایای جمع آوری داده ها و آنالیز که می توانند سود رسان باشد آگاه میشوند ، تعداد زیادی از این مشاغل درامد میلیاردی دارند و برای هرکسی که به داده ها و تحلیل آن ها علاقمند است می تواند حرفه های با ارزشی را فراهم سازد . نیاز شبیه موشک است بنا براین نفوذ در صنعت در روزهای اخیر میتواند شما را در جهت داشتن یک حرفه ی بی پایان راهنمایی کند .

   

  Saturday 13 May 2017
  visit 6805

 • تست نفوذ چیست؟

  تست نفوذ چیست؟

  در جوامع امروزي، تلاش براي بهبود وضعيت كنوني در هر زمان و مكان و هرموقعيتي به يك اصل تبديل شده است. در واقع يكي از اصول مهم در تمامي سطوح و گرايشهاي كليه استانداردها، در پيش گرفتن فرآيندهايي است كه بهبود وضعيت را در پي داشته باشد. بخصوص اين امر در تكنولوژي اطلاعات يكي از اصول تخطي ناپذير و غير قابل اجتناب است. حال اگر وارد حيطه شبكه هاي كامپيوتر و نيز نرم افزارهاي گوناگون شويم، بايد براي اين فرآيند، راههاي
  متناسب با آن را در اتخاذ كنيم. يكي از عمومي ترين و مهمترين این راه حلها دراين بخش که رایمند به معرفی آن میپردازد، استفاده از فرآيند تست نفوذ است.

  Saturday 13 May 2017
  visit 17131

Categories